Oferujemy kursy języka włoskiego na wszystkich poziomach, od początkującego do zaawansowanego (A1-C2). Zajęcia prowadzimy indywidualnie lub w małych grupach. Zapraszamy osoby już mówiące po włosku – z nami poprawicie swoje kompetencje językowe. Zapraszamy tych, którzy kiedyś się włoskiego uczyli, i chcieliby go sobie przypomnieć. Zapraszamy także tych, którzy po włosku znają tylko słowo pizza.

SPRAWDŹ WOLNE MIEJSCA W GRUPACH 2023/2024 klikając tutaj

Opracowujemy i przeprowadzamy kompleksowe kursy języka włoskiego dla firm.

Program każdego kursu jest opracowywany indywidualnie na podstawie oczekiwań studentki lub studenta. Może stanowić przygotowanie do wakacyjnego wyjazdu, do spotkania służbowego lub do ważnego egzaminu, albo po prostu być przyjemnością i efektem decyzji o własnym rozwoju. Długość trwania kursu, częstotliwość lekcji, wybór pomiędzy pracą grupową a indywidualną – to wszystko ustalamy przed rozpoczęciem współpracy. Wtedy też badamy poziom znajomości włoskiego u osób, które już się go uczyły, a także omawiamy cele i motywację studentki lub studenta.

Już teraz można się zastanowić nad odpowiedziami na pytania:

  • dlaczego chcę się uczyć włoskiego?
  • co chcę osiągnąć i w jakim czasie?
  • jak często chcę mieć lekcje z nauczycielem?
  • ile czasu tygodniowo chcę poświęcić na samodzielną pracę?
  • wolę pracować w grupie czy na zajęciach indywidualnych?

Na kursach uczymy się komunikacji, czyli porozumiewania się po włosku. Pomaga nam w tym nasza przyjaciółka gramatyka. Słownictwa uczymy się stopniowo, słuchając muzyki, oglądając filmy i dobrze się bawiąc. Zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga, gdzie jest dużo ciekawostek i wskazówek językowych oraz cała sekcja słówek, czyli słownik.

Od marca 2020 roku kursy języka włoskiego odbywają się zdalnie za pomocą komunikatorów Skype, Zoom, Teams, Messenger i innych. Nasze kursy są bardzo kameralne, grupy – kilkuosobowe, a podczas zajęć panuje przyjazna i rodzinna atmosfera. Zapraszamy dorosłych, młodzież, dzieci i seniorów.

Koszt jednej godziny lekcyjnej (45 minut) zajęć w naszej szkole waha się od 40 do 135 zł w zależności od rodzaju zajęć. Więcej szczegółów finansowych znajduje się w zakładce cennik.
Zapraszamy do kontaktu!